nowsze
1 3 4 5
 • 21.06.2021

  Naukowa Fundacja Polpharmy

  Od 20 lat „POMAGAMY LUDZIOM NAUKI”

   

  21 czerwca 2021 r. podczas oficjalnej uroczystości w Warszawie zostały wręczone granty i nagrody laureatom konkursów Naukowej Fundacji Polpharmy. Wśród nich są autorzy prac najwyżej ocenionych przez recenzentów i Radę Naukową w XIX konkursie grantowym, laureaci konkursu o stypendium doktoranckie oraz konkursu na najlepsze prace magisterskie z Wydziałów Farmaceutycznych uczelni medycznych z całej Polski.

  więcejNext
 • 10.06.2021

  Cykl debat z okacji Jubileuszu 20 lecia Naukowej Fundacji Polpharmy 


  Agencja BC MFD media communications wyprodukowała cykl debat z okazji jubileuszu 20 lecia Naukowej Fundacji Polpharmy. Tematyka debat poświęcona była aktualnej sytuacji w ochronie zdrowia wywołanej pandemią Covid-19.
  więcejNext
 • 15.04.2021

  tołpa® authentic 

  minimum składników, maksimum efektów


   
  15 kwietnia odbyła się konferencja prasowa on-line marki tołpa® z udziałem Magdy Mołek, podczas której marka zaprezentowała nową linię kosmetyków: tołpa® authentic.
  więcejNext
 • 27.01.2021

  European Greens: 

  New Year’s Reception


  W dniu 27 stycznia 2021 r. odbyło się wirtualne przyjęcie noworoczne Europejskiej Partii Zielonych. Międzynarodowa transmisja odbywała się ze studia w Warszawie. Skąd prowadzący bezpośrednio łączył się z goścmi w studio w Brukseli. Tematem przewodnim spotkania online było zastanowienie się nad tym jaki był 2020 rok, ale także świętowanie tego, co zostało osiągnięte i dążenie do bardziej ekologicznej przyszłości.
  więcejNext
 • 18.12.2020

  „Z nadzieją w sercach”

  Koncert kolęd w Pelplinie

  dedykowany wszystkim pracownikom służby zdrowia 

   
  Wnętrza Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie już po raz dwudziesty wypełniły dźwięki najpiękniejszych polskich kolęd. W tym szczególnym i trudnym czasie pandemii, jubileuszowy świąteczny koncert organizowany przez  Zakłady Farmaceutyczne Polpharma został dedykowany wszystkim, którzy od miesięcy pracują i niosą pomoc: lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom, pracownikom DPSów, farmaceutom.
  więcejNext
nowsze
1 3 4 5