nowsze
1 3 4
 • 27.01.2021

  European Greens: 

  New Year’s Reception


  W dniu 27 stycznia 2021 r. odbyło się wirtualne przyjęcie noworoczne Europejskiej Partii Zielonych. Międzynarodowa transmisja odbywała się ze studia w Warszawie. Skąd prowadzący bezpośrednio łączył się z goścmi w studio w Brukseli. Tematem przewodnim spotkania online było zastanowienie się nad tym jaki był 2020 rok, ale także świętowanie tego, co zostało osiągnięte i dążenie do bardziej ekologicznej przyszłości.
  więcejNext
 • 18.12.2020

  „Z nadzieją w sercach”

  Koncert kolęd w Pelplinie

  dedykowany wszystkim pracownikom służby zdrowia 

   
  Wnętrza Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie już po raz dwudziesty wypełniły dźwięki najpiękniejszych polskich kolęd. W tym szczególnym i trudnym czasie pandemii, jubileuszowy świąteczny koncert organizowany przez  Zakłady Farmaceutyczne Polpharma został dedykowany wszystkim, którzy od miesięcy pracują i niosą pomoc: lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom, pracownikom DPSów, farmaceutom.
  więcejNext
 • 5.12.2020

  „Od kryzysu zdrowotnego i gospodarczego do trwałej zielonej naprawy”

  32. Rada EPG, online – międzynarodowa konferencja


  W dniach 2-6 grudnia odbyła się 32. Rada Europejskiej Partii Zielonych - 32nd EGP Council (EGP). Rada miała być w tym roku zorganizowana w Warszawie wspólnie z polską Partią Zieloni. Ze względu na pandemię obrady odbyły się jednak w większości online i były transmitowanym z Warszawy i Brukseli.
  więcejNext
 • 4.12.2020

  „Społeczeństwo obywatelskie w działaniu” – konferencja 


  Konferencja, zorganizowana w studio w Warszawie 4.12.2020 r. przez Green European Foundation przy wsparciu Fundacji Strefa Zieleni przedstawiła kilka najważniejszych polskich wyzwań, na tle wyzwań międzynarodowych i europejskich, przez pryzmat wybranych polskich koalicji oraz platform współpracy i aktywizmu, podejmujących dzisiejsze palące problemy od Europejskiego Zielonego Ładu, do ochrony praw obywatelskich.
  więcejNext
 • 27.09.2020

  XII Kongres Kobiet online, pod hasłem:

  JUTRO JEST W NASZYCH RĘKACH!


  Za nami XII Kongres Kobiet online. Transmisję na żywo z kongresowego studia można było obejrzeć w niedzielę 27 września oraz od poniedziałku 28 września do soboty 3 października od godz. 17:00. Odbyło się dwanaście debat.
  więcejNext
nowsze
1 3 4